انواع کاندوم و کاربرد هر کدام

http://otagh-khab.ir/pic/pic-text/0166.gif

http://otagh-khab.ir/pic/pic-text/cond%20(2).jpg

صاف :
[vip]
سطح صاف کاندوم برای لذت بردن زن و مرد به صورت طبیعی می باشد که سطع صاف و ابریشمی حالت طبیعی را شبیه سازی می کند .

http://otagh-khab.ir/pic/pic-text/cond%20(1).jpg

دندانه دار :

کاندوم دندانه دار برای تحریک بیشتر زن و تحرک بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .

http://otagh-khab.ir/pic/pic-text/cond%20(3).jpg

خاردار :

اگر به دنبال احساس متفاوتی هستید از کاندوم خادار استفاده نمایید .با این سطح فوق العاده خاردار و ضربه های بیشتری برای تحریک احساسات صورت می گیرد .

۳ در ۱ :

این کاندوم ترکیبی از سه کاندوم صاف , دندانه دار و خاردار می باشد که بهترین احساس را فراهم می کنم که مناسب و تحریک کننده به لذت شریک زندگی تان است.

فوق العاده باریک

همگان لذت آمیزش بدون کاندوم را دوست دارند و برای اینکه این لذت برای شما تدایی شود شما می توانید از کاندوم فوق العاده باریک استفاده نمایید .

تاخیری

کاندوم تاخریری دارای کرم Desensitizer می باشد که این کرم از انزال زود رش جلوگیری کرده و انزال را به تاخیر می اندازد تا از رابطه جنسی لذت کافی را ببرید و این فرصت را دارا باشید تا همسر خود را نیز به ارگاسم کامل برسانید .

۴ در ۱ :

این کاندوم ترکیبی از چهار کاندوم صاف , دندانه دار , خاردار و تاخیری می باشد که بهترین احساس را فراهم می کنم که مناسب و تحریک کننده به لذت شریک زندگی تان است.

http://otagh-khab.ir/pic/pic-text/cond%20(1).gif

ویبره :

مناسب جهت مردانی که از نعوض دیرهنگام رنج می برند – دارای قدرت تاخیری در مرد و تحریک بیشتر در زن – بیشترین کمک به افرادی که ناتوانی جنسی دارند – ویبرادوم را می توان همراه یا بدون کاندوم استفاده نمود – دارای تایید استاندارد اروپا و بدون هیچگونه عوارض جانبی ویژگیهای منحصر بفرد کاندوم رومانتیک : * دارای معتبرترین استانداردهای جهانی و گواهینامه از وزارت بهداشت آمریکا و اروپا * تائیدیه کنترل کیفی و مجوز ورود از وزارت بهداشت و درمان و اموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران * مطمئن در برابر تمام بیماریهای مقاربتی عاری از هرگونه عوامل آلودگی و عوامل میکروبی * تهیه شده از لاتکس ۱۰۰ درصد طبیعی از جنگلهای مالزی کاندوم رومانتیک مطابق استانداردهایجهانی در کشور مالزی تولید می گردد و در بازارهای اروپایی و آسیایی جایگاه ویژه ای در بین مصرف کنندگان دارد. شما پس از مصرف کاندوم رومانتیک متوجه خواص و ویژگیهای منحصر بفرد آن خواهید شد . بطوریکه فقط رومانتیک را به دوستان خود توصیه می کنید . روغن گیاهی بکار رفته در کاندوم رومانتیک مشکل بانوانی را که از خشکی رحم در موقع مقاربت رنج میبرند برطرف می کند . قابل ذکر است که کشور انگلستان هرگونه عوارض و یا نارضایتی مصرف کنندگان مارکهای کاندوم رومانتیک را در سرتاسر جهان ضمانت نموده است . فراموش نکنیم یکی از بهترین راههای جلوگیری از شیوع انواع بیماریهای مقاربتی و حاملگی ناخواسته استفاده از کاندوم می باشد.

http://otagh-khab.ir/pic/ICONS/Download.jpg

[/vip]

مترجم :گروه آموزش مسائل زناشویی

http://otagh-khab.ir/pic/ICONS/03.gif

 

http://otagh-khab.ir/pic/BANNER/shop.gif
http://otagh-khab.ir/pic/BANNER/banner-post1.gif
This entry was posted in زناشویی ( برای مشاهده سایر مقالات این بخش کلیک کنید ), مقالات ویژه ( برای مشاهده سایر مقالات این بخش کلیک کنید ) and tagged . Bookmark the permalink.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>