برای داشتن فرزندی زیبا قبل از آمیزش چه کنیم؟

http://otagh-khab.ir/pic/pic-text/0114.gif

آمیزش جنسی
دستورات زیادی در مورد چگونگی آمیزش جنسی از طرف دین و علم رسیده است که عمل کردن به آنها از طرفی باعث مطلوب شدن زندگی زناشویی می شود و از طرف دیگر باعث بوجود آمدن نوزادی سالم، قوی و باهوش می گردد.
زمان آمیزش، مکان آن، فکر و اندیشه زوجین، خصوصیات روحی آنها، اعمال و رفتار آنها تأثیر زیادی بر [vip]رشد جسمی و هوشی نوزاد دارد
بعضی از دستورات مربوط به آمیزش در زیر بیان می شود.
۱-آمیزش جنسی در بعضی زمانها حرام است و در بعضی زمانها بهتر است انجام نشود. این زمانها چنین است. دروان قاعدگی، روزهای ماه مبارک رمضان، اول و آخر و وسط هر ماه، بعد از ظهر، شب عید فطر، بین اذان و اقامه، شب نیمة شعبان، در ساعت اول شب، شبی که قرار است فردای آن روز به مسافرت بروید، روزی که خورشید گرفتگی شده یا شبی که ماه گرفته است، شب یا روزی که باد سرخ می وزد یا زلزله شده است، طلوع فجر تا طلوع آفتاب، غروب خورشید تا غروب شفق یعنی زمانی که هوا به طور کلی تاریک می شود، شب عید قربان، دوران بارداری.
۲-گفته شده است که آمیزش جنسی در این زمانها بهتر است.انتهای شب، شب جمعه، شب دوشنبه، شب سه شنبه، روز پنج شنبه به هنگام زوال آفتاب.
۳-از آمیزش در این مکانها خود داری شود. زیر درخت، پشت بام، در کشتی، جایی که کودک وجود دارد، رو به قبله یا پشت به قبله
۴-به حالت ایستاده، عریان و برهنه آمیزش نکنند.
۵-شوهر از ادخال در پشت زن جلوگیری کند.
۶-با شکم پر همبستر نشوند.
۷-زن و شوهر در بستر همدیگر را معطل نگذارند و همبستری سریع و بدون مقدمه انجام نشود.
۸-خود را معطر و خوشبو سازند.
۹-در آمیزش افراط نکنند.
۱۰-اگر شوهر در خواب محتلم شد و یا یکبار آمیزش کرده است، پیش از غسل کردن آمیزش نکند
۱۱- زن و مرد هر کدام برای پاک نمودن خود از ترشحات عمل جنسی دستمال جداگانه ای داشته باشند.
۱۲- هنگام آمیزش به یاد خداوند باشند و به مسائلی مانند شجاعت، علم، خلاقیت فکر کنند و از خیال کردن در مورد مردان و یا زنان دیگر یا افکار زشت خود داری نمایند.
کتابهایی در این مورد مطالعه نمائید مانند پیوند دو قلب، خستگی جنسی، بهشت خانواده و…..

یک زن می تواند شوهرراستگویش را به یک مرد دورو و حقه باز تبدیل کند

ماجرا مربوط به مرد راستگو و صادقی است که تا انجا که می توانست مراقب خانواده اش بودو کارش را هم به نحو احسن انجام می داد. روزی رؤسای محل کارش او را به مأموریت می فرستند. او به همراه یک کیف پر از مدارک مهم راهی مأموریت می شود. در طول راه، مرد جوان تصمیم می گیرد برای استراحت در کنار رودخانه ای توقف کند اما ناگهان کیفش به داخل رودخانه می افتد.
با وجود اینکه سنّی از او گذشته بود اما به خاطر ارزش اسنادی که داخل کیف چرمی اش بود شروع به گریه می کند. مرد جوان به این فکر می افتد که خودش را به داخل رودخانه بیاندازد و کیفش را بیرون بیاورد. اما ناگهان خدای رودخانه ظاهر می شود و داستان او را می شنود. خدای رودخانه بلافاصله به داخل آب شیرجه می زند و کیفی را بیرون می آورد اما از انجا که آن کیف، کیف مرد جوان نبود، او حاضر نمی شود کیف را بگیرد . خدای رودخانه بار دیگر وارد رودخانه می شود و این بار کیفی پلاستیکی را با خودش می آورداما بار دیگر مرد جوان از گرفتن کیف ممانعت می کند. دوباره خدای رودخانه به داخل آب می رود و این بار کیف چرمی را بیرون می آورد.مرد جوان که از دیدن کیفش بیش از اندازه خوشحال شده بود از صمیم قلب از خدای رودخانه تشکر می کندو خداوند هم که از صداقت آن مرد به وجد آمده بود هر سه آن کیف ها را به او می دهد.
مرد جوان با خوشحالی به خانه اش بر می گردد و همة ماجرا را برای همسرش تعریف می کند.زن جوان از صداقت همسرش ناراحت و دلخور می شود و از او می خواهد با هم کنار رودخانه بروند تا او هم با خدایی که تا این حد بخشنده و سخاوتمند است آشنا شود.
مرد جوان که چارة دیگری نداشت همسرش را به کنار رودخانه می برد. هنوز چند دقیقه ای نگذشته بود که ناگهان زن جوان به داخل رودخانه می افتد. مرد بار دیگر شروع به گریه می کند. این بار هم خدای رودخانه ظاهر می شود و از ماجرا مطلّع می شود و بلافاصله به داخل رودخانه می رود و زنی را بیرون می آوردو می گوید: این همسر توست؟ مرد راستگو می گوید: بله!
خداوند که بر همه چیز آگاه بود بلافاصله رو به مرد جوان کرد وگفت: پسرم، تو که مرد راستگویی هستی پس چرا دروغ می گویی؟
مرد جوان در جواب گفت: خدای مهربان اگر می گفتم نه،شما دوباره به داخل رودخانه می رفتید و زن دیگری را بیرون می آوردید و اگر دوباره می گفتم نه، بار دیگر به داخل رودخانه شیرجه می زدیدو این بار همسرم را می آوردید و من می گفتم بله، و در آن لحظه شما هر سه آن خانم ها را به من می دادید.
خودتان هم می توانید تصور کنید که در آن موقع چه بلایی بر سر من می آمد؟
این داستانی است که اگر همة زن ها با دقت به آن توجّه کنند متوجه یک نکتة اخلاقی می شوند. اگر می خواهید زندگی تان سراسر شادی و نشاط باشد همیشه حقیقت را بگویید و به شوهرتان هم کمک کنیدشخص راستگو و صادقی باشید؛ حتی اگر مجبور شوید در رفاه کمتری زندگی کنید.
اگر می خواهید زندگی تان سراسر از شادی و نشاط باشد همیشه حقیقت را بگویید.
به شوهرتان کمک کنید تا راستگو و صادق باشدحتی اگر مجبور باشید در رفاه کمتری زندگی کنید.

برای داشتن فرزندی زیبا قبل از آمیزش چه کنیم؟

پزشکان معتقدند زیبایی چهره نوزادی که به دنیا می آید به میزان خالص بودن اسپرم والدین آن بچه بستگی دارد.آنان می گویند سفیدی پوست بچه وزیبایی صورت آن به اسپرم بستگی دارد.آنان راهی را برای صاف کردن وسفید تر کردن اسپرم معرفی کرده اند که آن این است که قبل از خوردن صبحانه از میوه های آبدار مثل هندوانه ، پرتقال و…به مدت چند هفته استفاده کنند تا فرزندی زیبا داشته باشند

http://otagh-khab.ir/pic/ICONS/Download.jpg

[/vip]

http://otagh-khab.ir/pic/ICONS/03.gif

 

http://otagh-khab.ir/pic/BANNER/shop.gif
http://otagh-khab.ir/pic/BANNER/banner-post1.gif
This entry was posted in بارداری ( برای مشاهده سایر مقالات این بخش کلیک کنید ), زناشویی ( برای مشاهده سایر مقالات این بخش کلیک کنید ), مقالات ویژه ( برای مشاهده سایر مقالات این بخش کلیک کنید ) and tagged . Bookmark the permalink.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>