http://takhtekhab.ir/pic/banner/vip468.jpg

آخرین مقالات

خانه » زناشویی » تحریک جنسی خانم قبل از آمیزش باعث کاهش درد در طول رابطه جنسی می شود

تحریک جنسی خانم قبل از آمیزش باعث کاهش درد در طول رابطه جنسی می شود
http://goldwife.ir/pic/ICONS/03.gif

http://goldwife.ir/dl/pic/talar.gif    
http://goldwife.ir/pic/pic-text/0061.gif

بعضی از خانم ها در طول رابطه جنسی احساس درد میکنند.تحریک نشدن جنسی به اندازه کافی در زمان قبل از دخول یکی از دلایل کاملا شایع برای احساس درد در میان خانم ها می باشد. زمانی که بدن خانم از نظر جنسی آماده گردیده باشد دیواره های واژن از جهات مختلف انبساط پیدا می کند و بزرگتر می گردد.در این زمان در واژن مواد لازمه ترشح می گردد و دیواره واژن را کاملا مرطوب و لیز و ضد عفونی می نماید. در نتیجه کاملا مشخص است که واژن برای نفوذ بدون برنامه ریزی و غیر منتظره طراحی نشده است.

مشکل دیگر درد در زمان رابطه این است که خانم ها با وجود درد از تحریک جنسی عقب می مانند و دیگر رابطه را دنبال نمی کنند چراکه با وجود درد دیگر لذتی نمی برند. خود عدم تحریک در طول رابطه باعث برگشت به مرحله یاد شده بالا می شود و مسائل ذکر شده را بدنبال خواهد داشت.ترس از خشک شدن واژن و درد ناشی از آن و یا نبود معاشقه لازمه و نظایر این خود باعث می شود که فرد از رابطه بترسد و درد بیشتری را تحمل کند.

برای اینکه بتوان این درد را ازبین برد و باعث ایجاد رطوبت در واژن شد ، باید آرامش داشت و ذهن و روان خود را با رویاهای جنسی آماده ایجاد رابطه کنید. و اگر موردی در شما نسبت به شوهرتان وجود دارد که شما را اذیت می کند بهتر است از آمیزش خود داری کنید.
از اینکه معاشقه می کنید لذت ببرید قبل از اینکه تحریک جنسی بشوید ،ذهنتان را بطور کامل به معاشقه و تماس لمسی که با شما صورت می گیرد متمرکز کنید و سعی کنید از آن لذت ببرید و کاملا آن را حس کنید.
بهتر است همیشه مواد چرب کننده و مرطوبیت را در کنار تخت خود آماده داشته باشید تا در موقع ماساژ از آنها استفاده کنید.

بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه بعد از هیجان که باعث افزایش ضربان قلب و جریان خون میشود ، بدن خیلی بهتر به تحریکات جنسی پاسخ میدهد.
در لمس کردن ها، بوسه ها، ناز و نوازش کردن ها و در آغوش گرفتن همدیگر دقت کنید ، با آرامی و به شیوه ای این کارها را انجام دهید که باعث تحریک یکدیگر قبل از آمیزش بشوید. با همسرتان درباره اینکه چه چیزی حس خوب و لذت بخشی را در شما بر می انگیزد و درباره اینکه چطور می خواهید توسط وی لمس شوید صحبت کنید.
http://goldwife2.ir/pic/BANNER/vip-ads/test.jpg

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۲

  • حسین ۲۶ تیر ۱۳۹۲

    سایت خوبی است از محصو لات واقدامات خود مارا مطلع فرمایی

  • ارتین ۰۹ مرداد ۱۳۹۲

    من جایی خواندم که مرد باید الت زن را بخورد وببوسد بلیسدو… من وهمسرم اینکاررا کردیم وهمسرم اذیت نشد واو زود تر از من ارضا شد ولی او موقعی که التش را میخوردم اذیتشد و به همسرم گفتم که التم را بخورد واو خورد واز این کار لذت بردیم من وهمسرم هر ماه اینکار را میکنیم من سینه های همسرم را میخورم و در بغل او میخوابم همسرم لذت زیادی میبرد اول موافق خوردن التش نبود ولی با تحریک سینه هایش خودش سرم را به نزدیکی التش برد و ما ۳ ساعت با الت یکدیگر تحریک شدیم

ارسال نظر

مطالب مشابه مطلب فوق

محبوب ترین مقالات

http://goldwife.ir/wp-content/uploads/vip5252.gif

جدیدترین مطالب

آمار

تاییدیه حساب تجاری سایت اتاق خواب

نظرسنجی

  • http://goldwife2.ir/pic/icon/tasa3.png

  • http://goldwife2.ir/pic/icon/tasa2.png

  • http://goldwife2.ir/pic/icon/tasa.png